OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

540zł

Przedstawiamy nowoczesną metodę naturalnego odmładzania skóry, która polega na podaniu własnych czynników wzrostu bezpośrednio do uszkodzonej skóry właściwej.

 

ZASTOSOWANIE

Zastosowanie tego rodzaju terapii jest dość szerokie. Sprawdza się ona w przypadku trudno dostępnych podczas innych zabiegów miejsc, takich jak szyja lub powieki. Polecana jest przede wszystkim pacjentom, których skóra jest przesuszona i zmęczona. Doskonale sprawdzi się podczas likwidacji zmarszczek, pomaga też zapobiegać łysieniu. Osocze bogatopłytkowe pomaga także pozbyć się blizn pozostałych po zmianach trądzikowych.

 

OPIS ZABIEGU

Zabieg polega na podaniu skórze własnych czynników wzrostu wykorzystując osocze bogatopłytkowe, bezpośrednio do uszkodzonej skóry właściwej. Jest to rewolucyjna nowoczesna metoda stymulacji oraz przyśpieszania regeneracji poszczególnych tkanek. Z uwagi na to, że podczas zabiegu wykorzystywana jest własna krew pacjenta, jest on całkowicie bezpieczny i nie niesie ze sobą ryzyka alergii i odrzucenia wprowadzonych substancji przez organizm. Dzięki swojemu działaniu metoda ta stosowana jest nie tylko w medycynie estetycznej, lecz także np. w ortopedii.

Zabieg trwa około 40 minut. Zaczyna się od pobrania krwi własnej pacjenta, odwirowaniu na poszczególne elementy oraz podanie czynników wzrostu za pomocą mikroiniekcji.

 

PO ZABIEGU:

Efektem działania PRP jest rewitalizacja, wygładzenie skóry, przyśpieszenie gojenia się skóry po uszkodzeniach i poprawienie ukrwienia skóry oraz włosów. Wszystko to może dokonać się dzięki pobudzeniu fibroblastów do produkcji kolagenu oraz przyspieszeniu naturalnych procesów regeneracji. Co ważne, efekty takiego zabiegu są niezwykle trwałe. Po zabiegu wskazane jest unikanie bezpośredniego działania promieni słonecznych (używanie filtrów) przez czas około czterech godzin.

 

PRZECIWWSKAZANIA:

  • anemia zaawansowana (Hb poniżej 10 mg/dl)
  • ciąża
  • czynna choroba zapalna skóry
  • infekcja ogólnoustrojowa