KWAS HIALURONOWY

(powiększanie ust, modelowanie, lifting)

Większość wypełniaczy to naturalnie występujące składniki ludzkiego ciała, kluczowe w procesie regeneracji skóry. Zabiegi z ich użyciem polegają na wypełnieniu wszelkich zmarszczek, zagłębień i innych ubytków związanych ze starzeniem skóry.Ich skuteczność jest niezwykle duża, gdyż organizm jest w bezpieczny sposób wspierany w przeprowadzaniu całkowicie naturalnych procesów. Stosowane w zabiegach substancje są doskonale tolerowane, dzięki czemu możemy bezpiecznie pozbyć się zmarszczek lub powiększyć swój uśmiech.

 

ZASTOSOWANIE

– wypełnienie zmarszczek (szczególnie obszar ust i brody),

– wypełnienie bruzd nosowo-wargowych,

– wypełnienie tzw. doliny łez (zasinienia pod oczami),

– powiększanie ust,

– modelowanie policzków,

– soft lifting.

 

OPIS ZABIEGU:

Zabieg polega na miejscowej iniekcji śródskórnej wypełniacza. Uniesienie i wygładzenie danej okolicy następuje bezpośrednio po wstrzyknięciu preparatu. Po zakończeniu zabiegu należy delikatnie rozmasować okolicę wstrzyknięcia kwasu hialuronowego przy użyciu kremu regenerującego naskórek, co ma na celu odpowiednie ułożenie preparatu w skórze.

 

PO ZABIEGU

Efekty zabiegu z wykorzystaniem wypełniaczy utrzymują się przez okres około 12 miesięcy. Podobnie jak inne składniki ludzkiego organizmu, wprowadzane podczas zabiegu substancje podlegają procesom przemiany materii. Dzięki swojej naturalności mogą one być bezpiecznie przetwarzane przez organizm, dlatego też efekt nie charakteryzuje się pełną trwałością.

 

Możliwe objawy niepożądane:

ból w miejscu wstrzyknięcia kwasu, miejscowe zaczerwienienia i obrzęki (ustępują w przeciągu 72 godzin),

pojawienie się niewielkich siniaków (znikają w przeciągu 72 godzin),

nadwrażliwość w miejscu wstrzyknięcia.

 

PRZECIWSKAZANIA:

ciąża, karmienie piersią,

tendencje do powstawania blizn,

problemy o podłożu autoimmunologicznym,

opryszczka, trądzik i inne problemy skórne,

uczulenie na kwas hialuronowy.