mezoterapia igłowa warszawa

MEZOTERAPIA IGŁOWA

450zł

Zatrzymaj czas dla swojej skóry. Nowoczesne koktajle odżywcze dostarczane są bezpośrednio do skóry właściwej. Jest to rewolucyjna, a jednocześnie nisko inwazyjna metoda, która cechuje się wspaniałymi i jednocześnie naturalnymi efektami, niemożliwymi do uzyskania dzięki samej tylko pielęgnacji. Mezoterapia igłowa to skuteczny sposób, aby poprawić wygląd skóry i pobudzić głębsze tkanki do regeneracji bez ingerencji skalpela.

 

MEZOTERAPIA IGŁOWA – OPIS ZABIEGU:

Mezoterapia igłowa to zabieg medyczny polegający na dostarczeniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych, czyli tak zwanych koktajli dla skóry. Substancje aktywne biorą udział w przebudowie tkanek, co wspomaga naturalne procesy organizmu – dzięki temu stopień ingerencji jest niewielki, a co za tym idzie, zabieg jest w pełni bezpieczny. W zależności od stanu skóry podawany jest Collagen, nieusieciowany kwas hialuronowy oraz aminokwasy. Zabieg trwa około piętnastu minut. Koktajl podawany jest po znieczuleniu skóry za pomocą EMLA kremu. Do tego zabiegu używane są najcieńsze igły. Mezoterapia igłowa to skuteczny sposób na poprawę kondycji skóry. Dzięki podaniu skoncentrowanych dawek substancji odżywczych, cera zostaje odbudowana od środka, czego nie można uzyskać za pomocą tradycyjnych kosmetyków.

 

ZASTOSOWANIE:

Mezoterapia igłowa jest najczęściej stosowana na twarz i dekolt, jednak przynosi równie skuteczne efekty na innych partiach ciała. Wśród głównych obszarów działania zabiegu można wymienić:

 • zapobieganie starzeniu się skóry i powstawaniu zmarszczek
 • redukcja zmarszczek i blizn potrądzikowych
 • skóra zniszczona
 • skóra zwiotczała i wiotczejąca
 • rozstępy
 • cellulit i nadmierna tkanka tłuszczowa
 • wypadanie i słaba kondycja włosów i skóry głowy

mezoterapia igłowa, poradnia szaserów warszawa praga

MEZTOTERAPIA IGŁOWA – PO ZABIEGU

W efekcie zastosowania preparatu następuje intensywna odnowa komórek skóry i spłycenie zmarszczek. Skóra staje się jędrna, gładka i dobrze nawilżona. Efekt odmłodzenia i poprawy elastyczności skóry widoczny jest niemal bezpośrednio po zabiegu. Mezoterapia igłowa nie wymaga rekonwalescencji, dlatego od razu można wrócić do swoich codziennych obowiązków.

Po zabiegu wskazane jest unikanie działania światła słonecznego na skórę przez czas około czterech godzin. Po zabiegu zalecane jest stosowanie filtrów powyżej 50%.

 

PRZECIWWSKAZANIA:

 • ciąża, okres karmienia piersią,
 • alergia, uczulenie na składniki zawarte w preparatach
 • cukrzyca, w szczególności nieunormowana,
 • opryszczka i inne wirusowe, grzybicze i bakteryjne infekcje skóry, a także stany zapalne,
 • choroby nowotworowe, autoimmunologiczne,
 • przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych (m.in. kwasu acetylosalicylowego, heparyny, acenokumarolu),
 • skłonności do blizn i zwłóknień.

Mezoterapia skóry głowy – Warszawa

W naszym gabinecie przeprowadzamy nowoczesne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które wyróżniają się dużą skutecznością. Jedną z naszych specjalności jest mezoterapia skóry głowy. Wykonujemy również mezoterapię osoczem bogatopłytkowym, która przynosi równie dobre efekty co mezoterapia igłowa. Gabinet znajduje się na terenie miasta Warszawa i jest prowadzony przez wykwalifikowanych specjalistów. Aktualny cennik dostępny jest na stronie internetowej lub bezpośrednio w rejestracji. Cena zabiegu jest uzależniona od zakresu zabiegu. Klientów zainteresowanych wykonaniem zabiegu skóry głowy zapraszamy do zapoznania się z informacjami prezentowanymi przez nasz cennik. Oferujemy korzystne ceny, przyjazną atmosferę w Poradni oraz wsparcie w zakresie wyboru najkorzystniejszej procedury. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.