OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

540zł

Przedstawiamy nowoczesną metodę naturalnego odmładzania skóry, która polega na podaniu własnych czynników wzrostu bezpośrednio do uszkodzonej skóry właściwej.

Wampirzy lifting znalazł wiele zwolenników i cieszy się sporą popularnością wśród gwiazd, gdyż wyróżnia się dużą skutecznością. Mimo tego, że zabieg ten jest w Polsce nowością, w naszym gabinecie osocze bogatopłytkowe stosujemy już długi czas z pozytywnymi rezultatami, zyskując grono zadowolonych klientów.

ZASTOSOWANIE

Zastosowanie mezoterapii osoczem bogato płytkowym jest dość szerokie. Sprawdza się ona w przypadku trudno dostępnych podczas innych zabiegów miejsc, takich jak szyja lub powieki. Osocze bogatopłytkowe polecane jest przede wszystkim pacjentom, których skóra jest przesuszona i zmęczona. Doskonale sprawdzi się podczas likwidacji zmarszczek, pomaga też zapobiegać łysieniu. Osocze bogatopłytkowe pomaga także pozbyć się blizn pozostałych po zmianach trądzikowych.

OPIS ZABIEGU

Wampirzy lifting polega na podaniu skórze własnych czynników wzrostu wykorzystując osocze bogatopłytkowe, bezpośrednio do uszkodzonej skóry właściwej. Jest to rewolucyjna nowoczesna metoda stymulacji oraz przyśpieszania regeneracji poszczególnych tkanek. Z uwagi na to, że podczas zabiegu wykorzystywana jest własna krew pacjenta, jest on całkowicie bezpieczny i nie niesie ze sobą ryzyka alergii i odrzucenia wprowadzonych substancji przez organizm. Dzięki swojemu działaniu metoda ta stosowana jest nie tylko w medycynie estetycznej, lecz także np. w ortopedii. Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym może być stosowana u pacjentów z wrażliwością skórną i alergiami, które wykluczają z korzystania z innych zabiegów medycyny estetycznej.

Wampirzy lifting trwa około 40 minut. Zaczyna się od pobrania krwi własnej pacjenta, odwirowaniu na poszczególne elementy oraz podanie czynników wzrostu za pomocą mikroiniekcji.Osocze bogatopłytkowe jest równie skuteczne co skoncentrowane substancje odżywcze podawane podczas zabiegu mezoterapii igłowej. Wampirzy lifting może więc stanowić alternatywę dla tradycyjnych metod poprawy urody.

PO ZABIEGU:

Efektem działania PRP jest rewitalizacja, wygładzenie skóry, przyśpieszenie gojenia się skóry po uszkodzeniach i poprawienie ukrwienia skóry oraz włosów. Wszystko to może dokonać się dzięki pobudzeniu fibroblastów do produkcji kolagenu oraz przyspieszeniu naturalnych procesów regeneracji. Co ważne, efekty takiego zabiegu są niezwykle trwałe. Po zabiegu mezoterapii osoczem bogatopłytkowym wskazane jest unikanie bezpośredniego działania promieni słonecznych (używanie filtrów) przez czas około czterech godzin.

PRZECIWWSKAZANIA:

  • anemia zaawansowana (Hb poniżej 10 mg/dl),
  • ciąża,
  • czynna choroba zapalna skóry,
  • infekcja ogólnoustrojowa.

Wampirzy lifting przeprowadzamy w naszym gabinecie medycyny estetycznej w Warszawie na Pradze. Zabieg wykonywany jest przez wykwalifikowanego specjalistę, w sterylnych i bezpiecznych warunkach. Zapraszamy na wizytę.