Gabinet medycyny estetycznej

W naszej poradni działającej przy ulicy Szaserów działa gabinet medycyny estetycznej, w którym wykonywane są profesjonalne zabiegi. Oferujemy zabiegi redukujące zmarszczki z użyciem najlepszych i sprawdzonych metod dostepnych na rynku. W naszym gabinecie wykonywana jest również mezoterapia igłowa, która polega na dostarczeniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych. W naszej ofercie znajduje się również nowoczesny zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, który stymuluje oraz przyspiesza regenerację poszczególnych tkanek. Przeprowadzamy zabiegi nićmi liftingującymi, które zapewniają długotrwały efekt, utrzymujący się nawet do 2 lat. W naszej poradni wykonywane jest iniekcyjne usuwanie tkanki tłuszczowej z wykorzystaniem jedynego, zarejestrowanego preparatu do tego celu jakim jest Celuform plus. Intralipoliza iniekcyjna uznana jest za najbezpieczniejszą technikę iniekcyjnej redukcji tkanki tłuszczowej i mogą się jej poddać nawet osoby z zaburzeniami autoimmunologicznymi tarczycy i osoby cierpiące na chorobę Hashimoto pod warunkiem, że poziom przeciwciał jest bardzo niski lub równy zeru. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego gabinetu medycyny estetycznej.

gabinet medycyny estetycznej szaserow botox 

BOTOX

Botox to popularna nazwa dla toksyny botulinowej. Zasadą jego działania jest spowodowanie swego rodzaju paraliżu mięśnia poprzez zablokowanie połączeń nerwów i tkanki mięśniowej. Początkowo stosowana do leczenia tików nerwowych i innych zaburzeń, dość szybko znalazła zastosowanie w medycynie estetycznej.

 

gabinet medycyny estetycznej szaserow kwas hialuronowy 

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK 
(powiększanie ust, modelowanie, lifting)

Większość wypełniaczy są naturalnie występującym składnikami ludzkiego ciała, kluczowymi w procesie regeneracji skóry. Są doskonałym sposobem na wypełnienie wszelkich zmarszczek, zagłębień i innych ubytków związanych ze starzeniem skóry. Ich skuteczność jest niezwykle duża, gdyż organizm jest w bezpieczny sposób wspierany w przeprowadzaniu całkowicie naturalnych procesów. Stosowane w zabiegach substancje są doskonale tolerowane, dzięki czemu możemy bezpiecznie pozbyć się zmarszczek lub powiększyć swój uśmiech.

 

gabinet medycyny estetycznej szaserow mezoterapia iglowa 

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Zatrzymaj czas dla swojej skóry. Nowoczesne koktajle odżywcze dostarczane są bezpośrednio do skóry właściwej. Jest to rewolucyjna, a jednocześnie nisko inwazyjna metoda, która cechuje się wspaniałymi i jednocześnie naturalnymi efektami, niemożliwymi do uzyskania dzięki samej tylko pielęgnacji.

 

 

gabinet medycyny estetycznej szaserow osocze bogatopłytkowe 

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Przedstawiamy nowoczesną metodę naturalnego odmładzania skóry, która polega na podaniu własnych czynników wzrostu bezpośrednio do uszkodzonej skóry właściwej.

 

 

gabinet medycyny estetycznej szaserow nici liftingujace 

NICI LIFTINGUJĄCE

Zabieg nićmi zapewnia długotrwały efekt, gwarantując jednocześnie naturalny wygląd twarzy. W bezinwazyjny sposób przywraca pierwotne położenie tkanek, nadając skórze młody i świeży wygląd. Skutecznie poprawi mankamenty, związane między innymi ze zwisającym podbródkiem, opadającymi policzkami czy zwiotczeniem skóry.

 

gabinet medycyny estetycznej szaserow intralipoliza iniekcyjna 

INTRALIPOLIZA INIEKCYJNA

Aqualyx to dziś jedyny na świecie, zarejestrowany preparat do zabiegów iniekcyjnego usuwania tkanki tłuszczowej. Technika intralipoterapii została uznana za najbezpieczniejszą technikę iniekcyjną w redukcji tkanki tłuszczowej.

 

 

Poradnia szaserów

Please publish modules in offcanvas position.