Poradnia ortopedyczna - prywatne konsultacje

Nasza poradnia ortopedyczna oferuje kompleksowe usługi z zakresu diagnostyki i leczenia urazów kończyn, kręgosłupa i miednicy. Zatrudniamy wyłącznie wysokiej klasy specjalistów. Każdy ortopeda pracujący w naszej poradni stale doskonali się w swojej dziedzinie i służy fachową pomocą.

Zakres usług

Wykonujemy iniekcje wskazane między innymi w:

  • przebiegu pourazowej choroby zwyrodnieniowej stawów;
  • ostrym i podostrym zapaleniu kaletki maziowej;
  • zapaleniu nadkłykcia;
  • układowym zapaleniu wielomięśniowym;
  • zapaleniu skórno-mięśniowym.

Stosowane są zastrzyki z Collagen MD, stosowanego w celu ułatwienia poruszania się przez redukcję fizjologicznych zwyrodnień stawów i tkanek. Collagen MD równoważy także wszelkie uszkodzenia spowodowane przez procesy starzenia, wady postawy, współistniejące choroby przewlekłe, uderzenia i urazy oraz zanieczyszczenia.

Iniekcje kolagenowe

Zastrzyki kolanegowe stanowią doskonałe wsparcie w leczeniu przewlekłych problemów z narządami ruchu powstałych w wyniku siedzącego trybu życia, małej aktywności fizycznej i niedotlenieniu komórek organizmu. Metoda ta jest całkowicie bezpieczna – kolagen występuje naturalnie w organizmie ludzkim, a więc wspierana jest jego produkcja. Nie zdarzają się reakcje alergiczne ani skutki uboczne, nie ma także przeciwwskazań co do stosowania go z innymi lekami.

Choroba zwyrodnieniowa stawu kolanowego

Jest to najczęstsza spośród chorób układu ruchu, która stopniowo coraz bardziej utrudnia codzienne funkcjonowanie. Może być ona powodowana otyłością, osłabieniem otaczającym staw mięśni, urazami sportowymi lub czynnikami zawodowymi, a także zaburzeniami budowy stawu. Osobom zmagającym się z chorobą zwyrodnieniową stawu kolanowego oferujemy wiskosuplementację - Synvisc One, który stosuje się między innymi w celu okresowego zastąpienia i uzupełniania płynu maziówkowego.

Konsultacje ortopedyczne

W naszej poradni możliwa jest konsultacja ortopedyczna, którą przeprowadzi ortopeda prywatnie. Jeśli w trakcie wizyty pojawią się ku temu wskazania, możliwe będzie założenie gipsu lub zakup ortezy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego gabinetu urazowo-ortopedycznego.

Poradnia szaserów

Please publish modules in offcanvas position.