gabinet medycyny estetycznej szaserow mezoterapia iglowa 

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Zatrzymaj czas dla swojej skóry. Nowoczesne koktajle odżywcze dostarczane są bezpośrednio do skóry właściwej. Jest to rewolucyjna, a jednocześnie nisko inwazyjna metoda, która cechuje się wspaniałymi i jednocześnie naturalnymi efektami, niemożliwymi do uzyskania dzięki samej tylko pielęgnacji.

 

 

 

Na czym to polega?

Mezoterapia igłowa to zabieg medyczny polegający na dostarczeniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych, czyli tak zwanych koktajli dla skóry. Substancje aktywne biorą udział w przebudowie tkanek, co wspomaga naturalne procesy organizmu – dzięki temu stopień ingerencji jest niewielki, a co za tym idzie, zabieg jest w pełni bezpieczny.

Możliwości

Terapii tej można poddać niemalże każdy obszar ciała, jednak najczęściej wykonuje się ją na twarz, dekolt i szyję. Szczególnie polecana jest skórze delikatnej i dojrzałej, gdyż poprzez swoje skoncentrowane działanie pozwala na szczególnie satysfakcjonujące efekty. Cząsteczki wprowadzane pod skórę są znacznie drobniejsze niż te, które obecne są w kremach, co znacznie ułatwia proces ich wchłaniania.

Szyja i dekolt

Dzięki temu zabiegowi także szyja i dekolt mogą szybko odzyskać zdrowy, młody wygląd. Często zdarza się, że skóra w tych miejscach jest przesuszona i wiotczeje. Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego pozwalają znacząco poprawić ich stan. Zmniejszają się także zmarszczki, a nawet blizny potrądzikowe. Mezoterapia może także dobrze służyć skórze głowy – zalety tego zabiegu doceniają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Zabieg poprawia krążenie oraz stymuluje mieszki włosowe do pracy. Pomaga to m.in. zapobiegać łysieniu.

Składniki

W zależności od stanu skóry podawany jest Collagen, nieusieciowany kwas hialuronowy oraz aminokwasy. Zabieg trwa około piętnastu minut. Koktajl podawany jest po znieczuleniu skóry za pomocą EMLA kremu. Do tego zabiegu używane są najcieńsze igły.

Zalecenia

Po zabiegu wskazane jest unikanie działania światła słonecznego na skórę przez czas około czterech godzin. Po zabiegu zalecane jest stosowanie filtrów powyżej 50%.

 

cennik usług medycyny estetycznej

Poradnia szaserów

Please publish modules in offcanvas position.